Uudised

Avaleht/Uudised

Uudised

Mis teoksil?

Lõppenud on Jõgeva põhikooli hoone ja Tartu Ülikooli spordihoone elektipaigaldise rekonstrueerimistööd. Samuti Tartu linnas, Turu tänaval kahe büroohoone ning Rüütli 7 ärihoone elektritööd. Hetkel on töös Jõe tänava korterelamu, Tähepargi arenduse ja Tartu Ülikooli IT-maja elektiinstallatsioonitööd.

Tule tööle!

Otsime oma meeskonda nii kogemustega elektrikuid kui ka õpihimulisi noori. Põhitööks on elektripaigaldiste ehitus, hooldus ja elektrikilpide koostamine. Pakume erialast väljaõpet, kaasaegseid töövahendeid, vaheldusrikast tööd ja palka vastavalt tehtud tööle. Kandidaadilt eeldame eesti keele oskust suhtlustasemel ja B- kategooria juhilubade olemasolu. Kasuks tuleb erialane haridus. Kui sa oled kohusetundlik, töökas ja usaldusväärne, siis võta meiega

2018 aasta algus

Aasta on alanud suure hooga. Juba eelmise aasta lõpus alustasime elektritöödega Raatuse koolis ja kohe aasta alguses Tartu Ülikooli spordihoones ning Tehase tn 16 ja Rait AS tootmishoonetes. Ettevalmistused tööde alustamiseks käivad Jõgeva Põhikoolis.