Uudised

Avaleht/Uudised

Uudised

Suuremad töövõtud 2020. aastal

Sellel aastal oleme lõpetanud elektritööd Tartu Annelinna Gümnaasiumi rekonstrueerimistöödel, Arcwood tootmishoone laiendusel ja Võrus Kagukeskuse Selveri ning Kaupmehe tn 6 büroohoone ehitusel. Valmimas on Viljandi mnt kahe büroohoone elektritööd. Jaotuskeskusi oleme tootnud Teater Vanemuisele, BLRT kompressorikeskusesse, Võru puhastusjaamale, Peetri aleviku kortermajale ja Baltic Workboats AS-ile.

Mis teoksil?

Lõppenud on Jõgeva põhikooli hoone ja Tartu Ülikooli spordihoone elektipaigaldise rekonstrueerimistööd. Samuti Tartu linnas, Turu tänaval kahe büroohoone ning Rüütli 7 ärihoone elektritööd. Hetkel on töös Jõe tänava korterelamu, Tähepargi arenduse ja Tartu Ülikooli IT-maja elektiinstallatsioonitööd.

Tule tööle!

Otsime oma meeskonda nii kogemustega elektrikuid kui ka õpihimulisi noori. Põhitööks on elektripaigaldiste ehitus, hooldus ja elektrikilpide koostamine. Pakume erialast väljaõpet, kaasaegseid töövahendeid, vaheldusrikast tööd ja palka vastavalt tehtud tööle. Kandidaadilt eeldame eesti keele oskust suhtlustasemel ja B- kategooria juhilubade olemasolu. Kasuks tuleb erialane haridus. Kui sa oled kohusetundlik, töökas ja usaldusväärne, siis võta meiega